Oferta Szkoły Podstawowej nr 19 na rok szkolny 2018/2019

• W dwóch klasach pierwszych realizowana będzie innowacja pedagogiczna „Z językiem angielskim na co dzień”.
  • W jednej klasie realizowana będzie innowacja pedagogiczna z języka niemieckiego „Małymi krokami do dwujęzyczności”.
  • Dla zainteresowanych uczniów klas pierwszych przewidziano zajęcia nauki gry w szachy.
  • Ponadto uczniowie wszystkich klas pierwszych będą mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach
    z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

W sekretariacie szkoły będziecie Państwo mogli wypełnić deklarację woli nauki w wybranej klasie.

Zasady rekrutacji do klas I szkół podstawowych na rok szkolny 2018/2019 znajdziecie Państwo
w poniższym linku.

Zebranie

05-06-2018