Szkoła Podstawowa nr 19 im. Wandy Chotomskiej w Łodzi

Sukcesy

 

Najlepszy polonista kl. 6

I miejsce Anna Gromczyk kl. 6b opiekun K. Pipiak
II miejsce Gabriela Kazanek kl. 6a opiekun A. Oderska - Sękalska
III miejsce Antonina Bartosiak kl. 6d opiekun A. Oderska - Sękalska

Mistrz Ortografii kl. 6


I miejsce Nina Kazimierczyk kl. 6c opiekun M. Konarzewska
II miejsce Julia Białek kl. 6d opiekun A. Oderska - Sękalska
III miejsce Rafał Herczyński kl. 6c opiekun M. Konarzewska

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

do II etapu zakwalifikowała się Julia Sadło kl. 7b, opiekun p. Iwona Domagalska

XI Festiwal Polskiej Pieśni Patriotycznej

do finału zakwalifikował się zespół : Marcelina Lesiak kl.7b, Alicja Algrzym kl. 7b, Igor Padyk kl. 7b - opiekun Anna Oderska - Sękalska


Wojewódzki Konkurs Ortograficzny "Wędrówki z ortografią"

do etapu rejonowego zakwalifikowały się : Aleksandra Pietrzyk kl. 7b, Agata Malewska kl. 7b - opiekun Anna Oderska - Sękalska
do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się Agata Malewska kl. 7b opiekun Anna Oderska - Sękalska


Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego

do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się Zuzanna Szewczyk kl. 7b opiekun Anna Oderska - Sękalska

Szkolny konkurs czytelniczy "Ania z Zielonego Wzgórza"

I miejsce - Karolina Miazek kl. 6d - opiekun Anna Oderska - Sękalska
II miejsce - Hanna Kacprzak kl. 6a - opiekun Anna Oderska - Sękalska
III miejsce - Marta Mirys kl. 6a - opiekun Anna Oderska - Sękalska
 

Międzyszkolny konkurs ortograficzny " Moda na ortografię"


II miejsce - Agata Malewska kl. 7b - opiekun Anna Oderska - Sękalska
III miejsce Karolina Miazek kl. 6d - opiekun Anna Oderska - Sękalska

Szkolny konkurs " Najlepszy polonista kl. 7


I miejsce - Weronika Hetych kl. 7d - opiekun Barbara Błoch
II miejsce - Zuzanna Szewczyk kl7b - opiekun Anna Oderska - Sękalska
Michalina Frankiewicz kl. 7c - opiekun Barbara Błoch
III miejsce - Aleksandra Pietrzyk kl. 7b - opiekun Anna Oderska - Sękalska

Szkolny konkurs " Mistrz ortografii kl. 7


I miejsce - Agata Malewska kl. 7b - opiekun Anna Oderska - Sękalska
II miejsce - Krzysztof Bogdański kl. 7c - opiekun Barbara Błoch
III miejsce - Julia Korczak - Idzińska kl. 7b - opiekun Anna Oderska - Sękalska