Szkoła Podstawowa nr 19 im. Wandy Chotomskiej w Łodzi

Kadra

Dyrektor Szkoły
p. Bogumiła Adamska

Wicedyrektorzy
p. Anna Dworniak-Kijewska
p. Magdalena Olejnik-Nosko

bibliotekarze
p. Beata Detmer
p. Sylwia Wojtasik

pedagog
p. Jolanta Brand

psycholog
p. Joanna Krawczyk

biologia
p. Joanna Latoszek
p. Małgorzata Markowska

chemia
p. Monika Bartczak

edukacja dla bezpieczeństwa
p. Łukasz Krakowiak

edukacja wczesnoszkolna
p. Agnieszka Drążek
p. Agnieszka Gałązka
p. Justyna Jędrzejczyk
p. Wiesława Kaliszak
p. Aleksandra Kociak
p. Aleksandra Krauze
p. Ewa Majewska- Minkuszek
p. Marta Michalska
p. Blanka Pentela
p. Aleksandra Pietruczyk
p. Paulina Stachowiak
p. Małgorzata Stępień
p. Ewelina Wiśniewska

etyka
p. Agnieszka Muszyńska

fizyka
p. Rafał Dunajczan

geografia
p. Jarosław Wielemborek
p. Zofia Wielemborek

historia
p. Łukasz Krakowiak
p. Lidia Modrzejewska
p. Anna Śmiechowicz

informatyka i zajęcia komputerowe
p. Jolanta Jankowska-Bednarek
p. Bartosz Pilarski
p. Justyna Wodnicka

język angielski
p. Marta Dłużewska
p. Iwona Domagalska
p. Anna Dworniak-Kijewska
p. Małgorzata Gurbska
p. Justyna Ławniczak
p. Martyna Nowak
p. Adrianna Pietraszewska
p. Joanna Siwek
p. Agata Wiśniewska

język niemiecki
p. Ewelina Jaroma
p. Magdalena Olejnik-Nosko
p. Ewa Sołtysiak

język polski
p. Barbara Błoch
p. Agnieszka Muszyńska
p. Anna Oderska-Sękalska
p. Iwona Przybyłek
p. Dorota Staszewska-Banasiak

matematyka
p. Bogumiła Adamska
p. Urszula Gajda
p. Aleksandra Godlewska-Kaftan
p. Barbara Kamińska
p. Małgorzata Prencel
p. Urszula Spławska

muzyka
p. Dorota Krych

plastyka
p. Magdalena Możdżeń

przyroda
p. Joanna Latoszek

religia
p. Paweł Adamczyk
p. Katarzyna Dzieżba
p. Kamila Florczyk
ks. Mariusz Pielużek

technika
p. Beata Tokarz

wiedza o społeczeństwie
p. Łukasz Krakowiak
p. Lidia Modrzejewska

wychowanie do życia w rodzinie
p. Magdalena Mielczarek

wychowanie fizyczne
p. Daniel Bródka
p. Marcin Dębski
p. Joanna Domagała
p. Dominik Fortuna
p. Sebastian Jankowski
p. Adrian Kucharski
p. Marta Lewandowska
p. Łukasz Ławniczak

nauczyciele pływania
p. Artur Białecki
p. Andrzej Biskupski
p. Dariusz Broda
p. Sabina Kazimierczyk
p. Arkadiusz Kurkowski
p. Anna Potępa-Sadło

wychowawcy świetlicy
p. Krzysztof Baborowski
p. Monika Bielerzewska
p. Joanna Byczkowska
p. Patrycja Gralak
p. Anna Kośmińska
p. Aneta Potępa
p. Aleksandra Szmaj

nauczyciel wspomagający
p. Ewelina Kobiela