Szanowni Państwo

Podczas wrześniowego zebrania Rady Rodziców, jej członkowie poparli większością głosów pomysł zorganizowania zbiórki przedmiotów, które mogłyby być nagrodami w konkursach szkolnych. W związku z tym w dniu najbliższego zebrania z rodzicami, Prezydium Rady Rodziców przygotuje odpowiednio oznakowane pojemniki i umieści je przy wejściach do szkoły. Zachęcamy Państwa do pozostawiania w nich nowych książek, gier planszowych, puzzli, przyborów szkolnych, materiałów edukacyjnych i wszystkiego, co według Państwa może spełnić rolę nagrody w konkursach szkolnych, a jednocześnie było na przykład nietrafionym lub zdublowanym prezentem dla Państwa dzieci. W zbiórce pomagać nam będą harcerze z 31 Łódzkiej Drużyny Harcerskiej, która działa na terenie szkoły. Pokierują Państwa do miejsc, w których wspomniane przedmioty można zostawić. Z góry bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wspieranie licznych projektów Rady Rodziców. Wspólnie możemy sprawić, że Nasze Dzieci będą miały jeszcze więcej powodów do uśmiechu.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia

Koordynatorzy projektu z ramienia Prezydium Rady Rodziców
Katarzyna Soszyńska i Agnieszka Polewczak