Z ramienia Prezydium Rady Rodziców projekt koordynuje:

Olga Malenta (klasa VIIb),

Zamierzamy zorganizować Piknik Rodzinny, który zintegruje społeczność Szkoły i będzie okazją do dobrej zabawy. Aktualnie zbieramy pomysły dotyczące jego programu, powstaje ogólna koncepcja. Nie znamy jeszcze konkretnej daty. Wstępnie miałby to być przełom maja i czerwca 2019 roku. W tym miejscu zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Jeśli macie Państwo kontakt z osobami lub firmami, które mogłyby wziąć udział w takim przedsięwzięciu prosimy o przekazanie nam takiej informacji. Interesują nas atrakcje dla dzieci takie jak „dmuchańce”, konkursy zręcznościowe, występy artystyczne, mobilna gastronomia, pokazy sprzętu gaśniczego, ratownictwa medycznego, sprzętu policyjnego, patroli konnych czy psów ratowniczych. Kluczową jest strona organizacyjna – wypożyczenie sprzętu nagłaśniającego, estrady, namiotów, konferansjer, drukarnia itp. Z uwagi na znikome fundusze, koszty ponoszone przez Radę Rodziców muszą być minimalne. Jeśli piknik dojdzie do skutku będzie to pierwsza tego typu impreza na terenie Szkoły i zarazem ogromne przedsięwzięcie organizacyjne. Dlatego potrzebujemy Państwa pomocy. Wszystkich chętnych do zaangażowania się osobistego w zorganizowanie takiej imprezy prosimy o kontakt. Pracy jest cała masa, dla każdego znajdzie się zajęcie. Czekamy na Państwa.